Powitanie
Uwaga freeshoutcast.pl kończy swoją działalność wszystkie metody płatności zostały zablokowane konta użytkowników, którzy opłacili serwery będą utrzymane do czasu ich wygaśnięcia spowodowane jest to dziurami portalu, które bieżąco są wykorzystywane przez użytkowników niektórym z nich zostanie wytoczona sprawa sądowa nie będziemy się zbytnio rozpisywać w tym temacie :)

Pozdrawiamy! To jeszcze nie koniec... wrócimy w nowej odświeżonej formie... za niedługo.


Zapraszamy także do współpracy rozbudowane serwisy i większe portale które chcą dalej prowadzić swoje radia w zamian za reklamy naszych portalów kontakt: biuro@xcast.pl takim osoba zostanie przydzielony dostęp darmowy w zamian za reklamę

Jesteśmy niezawodną i profesjonalną firmą działającą od 2010 roku ceniącą jakość usług za najniższą cenę. Wiemy jak denerwujący jest ciągły buffor brak dostępu do usług lub znikające mp3 z konta. Wiemy to bo sami prowadziliśmy kiedyś stacje internetowe i przechodziliśmy przez tego typu problemy. Różni nas to od konkurencji że wiemy czego chce klient i czego oczekuje. Kupując u nas jeden z pakietów masz pewność, że twój serwer audio spełni twoje oczekiwania zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!
Polecane strony
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło